Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury - Modliborzyce

AKTUALNOŚCI, strona 4:

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już wkrótce

Utworzono dnia 10.12.2018

Kolejny finał WOŚP przed nami. Jeśli chcesz zostać wolontariuszem 27 finału - zgłoś się do GOKu w Modliborzycach, wyślij e-mail albo wiadomość na fb. Rejestracja wolontariuszy tylko do 14 grudnia.

czytaj dalej na temat: 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już wkrótce

IV PRZEGLĄD TEATRU JEDNEGO AKTORA w Modliborzycach

Utworzono dnia 03.12.2018

GALERIA ZDJĘĆ 

Powiatowe przeglądy teatru jednego aktora w Modliborzycach zagościły na stałe w kalendarzu imprez organizowanych przez miejscowy ośrodek kultury. Tegoroczna edycja odbędzie się 14 grudnia 2018r. o godz.10.00,  ale chętni do udziału w niej już mogą się zgłaszać lecz nie puźniej niż do 11.12.2018r.

czytaj dalej na temat: IV PRZEGLĄD TEATRU JEDNEGO AKTORA w Modliborzycach

Mikołajkowy Konkursu Piosenki - Modliborzyce 2018

Utworzono dnia 30.11.2018

5  grudnia 2018r., godz. 1000 – sala widowiskowa GOK


Galeria Zdjęć

czytaj dalej na temat: Mikołajkowy Konkursu Piosenki - Modliborzyce 2018

XIX JESIENNY WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW

Utworzono dnia 20.11.2018


XIX JESIENNY WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW DĘBLIN 17 LISTOPADA 2018 R. - PROTOKÓŁ Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów – śpiewających i recytujących, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności na scenie -...

czytaj dalej na temat: XIX JESIENNY WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW

UROCZYSTE OBCHODY 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Utworzono dnia 05.11.2018

Burmistrz Modliborzyc i Przewodniczący Rady Miejskiej serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości.  

czytaj dalej na temat: UROCZYSTE OBCHODY 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Eliminacje regionalne do XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka"

Utworzono dnia 10.10.2018

  Uwaga! W związku z dużą liczbą zgłoszonych wykonawców do tegorocznych eliminacji "Tęczowych Piosenek Jana Wojdaka"  NIE PRZYJMUJEMY już kart zgłoszeń w Modliborzycach.   Lista Uczestników ​

czytaj dalej na temat: Eliminacje regionalne do XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka"

Carlos Johnson & HOODOO BAND w GOK Modliborzyce

Utworzono dnia 06.09.2018

Urodzony w Chicago Carlos Johnson jest uważany za jednego z najwybitniejszych bluesowych gitarzystów na świecie. Przez ponad 20 lat, jeszcze zanim stworzył swój własny zespół, regularnie grał koncerty z takimi gwiazdami bluesa jak m.in. Koko Taylor, Otis Rush Buddy Miles, Buddy Guy, Billy Branch, John Primer, Son Seals, Junior Wells, Valerie Wellington, Carey Bell. etc.

Ten leworęczny wirtuoz gitary, rozwinął jeden z najbardziej oryginalnych stylów gry jakie kiedykolwiek powstały w Chicago. Połączył głęboki, surowy chicagowski blues ze współczesnym funkowym brzmieniem. Stworzył mieszankę z której powstał jego własny, oryginalny styl. Miłość do bluesowych dźwięków, mocny wokal i estradowa charyzma sprawiają że występy Carlosa Johnsona należy zaliczyć do najbardziej ekscytujących wydarzeń muzycznych, ukazujących prawdziwe korzenne piękno tej muzyki. Ze słuchającymi go potrafi zrobić wszystko (nastrój kompletnej ciszy, przeradza się za chwilę w burzliwe oklaski.) 
Był dwukrotnie nominowany do Grammy Awards z zespołem Chicago Blues Living Story za najlepszy album bluesowy, oraz do American Blues Awards, występował na największych festiwalach na całym świecie, m.in. Montreux Jazz Festival, czy Chicago Blues Festival.

HOODOO BAND
HooDoo Band to wyjątkowa mieszanka funku, soulu i rythm'n'bluesa. Niesamowita energia jaka towarzyszy muzykom na scenie stała się już nieformalnym znakiem rozpoznawczym grupy wrocławskich muzyków. 
Kiedy to w latach 60. w Ameryce muzycy pochodzenia afrykańskiego połączyli muzykę soul, soul jazz, rhythm and blues, tworząc nowy, rytmiczny i energetyczny styl muzyczny, nikt w Polsce nie spodziewał się, że pojawi się zespół, który swoją twórczością stworzy kosmiczny FUNK'n'BLUES.

Funky w szerszym znaczeniu określa optymistyczne i "luźne" podejście. W tym naturalnym środowisku narodziło się HooDoo Band i stworzyło zbitą społeczną komórkę. HooDoo to ekstrawagancka moda, styl życia oraz prawdziwe brzmienie. Pulsujące rytmy oraz bluesowe ciepło w wykonaniu HooDoo Band zaszokowało ludzi i Ci, co usłyszeli i zobaczyli, już nie mogą przestać.

czytaj dalej na temat: Carlos Johnson & HOODOO BAND w GOK Modliborzyce

Witamy!

Utworzono dnia 23.10.2018
Witamy na naszej nowej stronie internetowej.
czytaj dalej na temat: Witamy!

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 0

W poprzednim tygodniu: 39

W tym miesiącu: 32

W poprzednim miesiącu: 177

Wszystkich: 4338